05.10.2012 14:06

Եվրոպայի Լիգա` 2-րդ տուր. բոլոր արդյունքները

Եվրոպայի Լիգա` 2-րդ տուր. բոլոր արդյունքները

Եվրոպայի Լիգա` 2-րդ տուր. բոլոր արդյունքները

Կայացան Եվրոպայի Լիգայի խմբային մրցաշարի 2-րդ տուրի հանդիպումները

 

 

A խումբ

«Անժի» (Ռուսաստան) - (Շվեյցարիա) – 2:0

«Լիվերպուլ» (Անգլիա) - «Ուդինեզե» (Իտալիա) – 2:3

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Անժի»

2

1

1

0

3-1

4

2

«Ուդինեզե»

2

1

1

0

4-3

4

3

«Լիվերպուլ»

2

1

0

1

7-6

3

4

«Յանգ Բոյզ»

2

0

0

2

3-7

0

B խումբ

«Ակադեմիկա» (Պորտուգալիա) - «Հապոել» (Իսրայել) – 1:1

«Ատլետիկո» (Իսպանիա) - «Վիկտորիա» (Չեխիա) – 1:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Ատլետիկո»

2

2

0

0

4-0

6

2

«Վիկտորիա»

2

1

0

1

3-2

3

3

«Ակադեմիկա»

2

0

1

1

2-4

1

4

«Հապոել»

2

0

1

1

1-4

1

C խումբ

«Մարսել» (Ֆրանսիա) - ԱԵԼ (Կիպրոս) – 5:1

«Բորուսիա Մ.» (Գերմանիա) - «Ֆեներբահչե» (Թուրքիա) – 2:4

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Մարսել»

2

1

0

1

7-3

4

2

«Ֆեներբահչե»

2

1

1

0

6-4

4

3

«Բորուսիա Մ.»

2

0

1

1

2-4

1

4

ԱԵԼ

2

0

1

1

1-5

1

D խումբ

«Բրյուգե» (Բելգիա) - «Մարիտիմու» (Պորտուգալիա) – 2:0

«Նյուքասլ» (Անգլիա) - «Բորդո» (Ֆրանսիա) – 3:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Նյուքասլ»

2

1

1

0

3-0

4

2

«Բորդո»

2

1

0

1

4-3

3

3

«Բրյուգե»

2

1

0

1

2-4

3

4

«Մարիտիմու»

2

0

1

1

0-2

1

E խումբ

«Մյոլդե» (Նորվեգիա) - «Շտուտգարտ» (Գերմանիա) – 2:0

«Ստյաուա» (Ռումինիա) - «Կոպենհագեն» (Դանիա) – 1:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Ստյաուա»

2

1

1

0

3-2

4

2

«Կոպենհագեն»

2

1

0

1

2-2

3

3

«Մյոլդե»

2

1

0

1

3-2

3

4

«Շտուտգարտ»

2

0

1

1

2-4

1

F խումբ

ԱԻԿ (Շվեդիա) - «Դնեպր» (Ուկրաինա) – 2:3

ՊՍՎ (Հոլանդիա) - «Նապոլի» (Իտալիա) – 3:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Դնեպր»

2

2

0

0

5-2

6

2

ՊՍՎ

2

1

0

1

3-2

3

3

«Նապոլի»

2

1

0

1

4-3

3

4

ԱԻԿ

2

0

0

2

2-7

0

G խումբ  

«Բազել» (Շվեյցարիա) - «Գենկ» (Բելգիա) – 2:2

«Վիդեոտոն» (Հունգարիա) - «Սպորտինգ» (Պորտուգալիա) – 3:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Գենկ»

2

1

1

0

5-2

4

2

«Վիդեոտոն»

2

1

0

1

3-3

2

3

«Բազել»

2

0

2

0

2-2

2

4

«Սպորտինգ»

2

0

1

1

0-3

1

H խումբ

«Նեֆթչի» (Ադրբեջան) - «Ինտեր» (Իտալիա) – 1:3

«Ռուբին» (Ռուսաստան) - «Պարտիզան» (Սերբիա) – 2:0

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Ինտեր»

2

1

1

0

5-3

4

2

«Ռուբին»

2

1

1

0

4-2

4

3

«Նեֆթչի»

2

0

1

1

1-3

1

4

«Պարտիզան»

2

0

1

1

0-2

1

I խումբ

«Հապոել Շմոնա» (Իսրայել) - «Լիոն» (Ֆրանսիա) – 3:4

«Սպարտա» (Չեխիա) - «Ատլետիկ» (Իսպանիա) – 3:1

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Լիոն»

2

2

0

0

6-4

6

2

«Սպարտա»

2

1

0

1

4-3

3

3

«Հապոել Շմոնա»

2

0

1

1

4-5

1

4

«Ատլետիկ»

2

0

1

1

2-4

1

J խումբ

«Լացիո» (Իտալիա) - «Մարիբոր» (Սլովենիա) – 1:0

«Պանատինաիկոս» (Հունաստան) - «Տոտենհեմ» (Անգլիա) – 1:1

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Լացիո»

2

1

1

0

1-0

4

2

«Մարիբոր»

2

1

0

1

3-1

3

3

«Տոտենհեմ»

2

0

2

0

1-1

2

4

«Պանատինաիկոս»

2

0

1

1

1-4

1

K խումբ

«Մետալիստ» (Ուկրաինա) - «Ռապիդ» (Ավստրիա) – 2:0

«Ռուսենբորգ» (Նորվեգիա) - «Բայեր» (Գերմանիա) – 0:1

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Մետալիստ»

2

1

1

0

2-0

4

2

«Բայեր»

2

1

1

0

1-0

4

3

«Ռուսենբորգ»

2

1

0

1

2-2

3

4

«Ռապիդ»

2

0

0

2

1-4

0

L խումբ

«Հանովեր» (Գերմանիա) - «Լեւանտե» (Իսպանիա) – 2:1

«Հելսինբորգ» (Շվեդիա) - «Տվենտե» (Հոլանդիա) – 2:2

 

Ակումբ

Խ

Հ

Ո

Պ

Գ

Մ

1

«Հանովեր»

2

1

1

0

4-3

4

2

«Լեւանտե»

2

1

0

1

2-2

3

3

«Տվենտե»

2

0

2

0

4-4

2

4

«Հելսինբորգ»

2

0

1

1

2-3

 1