‘ Չեմպիոնների լիգա. Խմբային փուլի վիճակահանության արդյունքները(տեսանյութ)’

851

Երեկ Մոնակոյում տեղի ունեցել Չեմպիոնների լիգայի 2014/15թթ. խաղաշրջանի խմբային փուլի վիճակահանությունը: Հայաստանի հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի «Բորուսիան» D խմբում է, իսկ Գևորգ Ղազարյանի «Օլիմպիակոսը»՝ A խմբում: Ահա, թե ինչպես են դասավորվել խմբերը:

Խումբ A – «Ատլետիկո Մադրիդ», «Յուվենտուս», «Օլիմպիակոս», «Մալմյո»

Խումբ B – «Ռեալ Մադրիդ», «Բազել», «Լիվերպուլ», «Լյուդոգորեց»

Խումբ C – «Բենֆիկա», «Զենիթ», «Բայեր», «Լևերկուզեն», «Մոնակո»

Խումբ D – «Արսենալ», «Բորուսիա Դորտմունդ», «Գալաթասարայ», «Անդերլեխտ»

Խումբ E – «Բավարիա», «Մանչեսթեր Սիթի», «ԲԿՄԱ», «Ռոմա»

Խումբ F – «Բարսելոնա», «ՊՍԺ», «Այաքս», «ԱՊՈԵԼ»

Խումբ G – «Չելսի», «Շալկե», «Սպորտինգ», «Մարիբոր»

Խումբ H – «Պորտու», «Շախտյոր», «Ատլետիկ», «ԲԱՏԵ»

 Ներկայացնում ենք նաև Չեմպիոնների լիգայի խմբային փուլի ամբողջական խաղացանկը:

ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ՄԱԼՄՅՈ

09.12 22:45

 

 

ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.

09.12 22:45

 

 

ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ

26.11 22:45

 

 

ՄԱԼՄՅՈ-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ

26.11 22:45

 

 

ՄԱԼՄՅՈ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.

04.11 22:45

 

 

ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ

04.11 22:45

 

 

ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՄԱԼՄՅՈ

22.10 22:45

 

 

ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ

22.10 22:45

 

 

ՄԱԼՄՅՈ-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ

01.10 22:45

 

 

ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ

01.10 22:45

 

 

ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ՄԱԼՄՅՈ

16.09 22:45

 

 

ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.

16.09 22:45

Խումբ B

ՌԵԱԼ Մ.-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ

09.12 22:45

 

 

ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ԲԱԶԵԼ

09.12 22:45

 

 

ԲԱԶԵԼ-ՌԵԱԼ Մ.

26.11 22:45

 

 

ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ

26.11 22:45

 

 

ԲԱԶԵԼ-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ

04.11 22:45

 

 

ՌԵԱԼ Մ.-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ

04.11 22:45

 

 

ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ՌԵԱԼ Մ.

22.10 22:45

 

 

ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ԲԱԶԵԼ

22.10 22:45

 

 

ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ՌԵԱԼ Մ.

01.10 22:45

 

 

ԲԱԶԵԼ-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ

01.10 22:45

 

 

ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ

16.09 22:45

 

 

ՌԵԱԼ Մ.-ԲԱԶԵԼ

16.09 22:45

Խումբ C

ՄՈՆԱԿՈ-ԶԵՆԻԹ

09.12 22:45

 

 

ԲԵՆՖԻԿԱ-ԲԱՅԵՐ

09.12 22:45

 

 

ԲԱՅԵՐ-ՄՈՆԱԿՈ

26.11 22:45

 

 

ԶԵՆԻԹ-ԲԵՆՖԻԿԱ

26.11 20:30

 

 

ԲԵՆՖԻԿԱ-ՄՈՆԱԿՈ

04.11 22:45

 

 

ԶԵՆԻԹ-ԲԱՅԵՐ

04.11 20:30

 

 

ԲԱՅԵՐ-ԶԵՆԻԹ

22.10 22:45

 

 

ՄՈՆԱԿՈ-ԲԵՆՖԻԿԱ

22.10 22:45

 

 

ԲԱՅԵՐ-ԲԵՆՖԻԿԱ

01.10 22:45

 

 

ԶԵՆԻԹ-ՄՈՆԱԿՈ

01.10 20:30

 

 

ԲԵՆՖԻԿԱ-ԶԵՆԻԹ

16.09 22:45

 

 

ՄՈՆԱԿՈ-ԲԱՅԵՐ

16.09 22:45

Խումբ D

ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ

09.12 22:45

 

 

ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԱՐՍԵՆԱԼ

09.12 22:45

 

 

ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ

26.11 22:45

 

 

ԱՐՍԵՆԱԼ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.

26.11 22:45

 

 

ԱՐՍԵՆԱԼ-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ

04.11 22:45

 

 

ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ

04.11 22:45

 

 

ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԱՐՍԵՆԱԼ

22.10 22:45

 

 

ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.

22.10 22:45

 

 

ԱՐՍԵՆԱԼ-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ

01.10 22:45

 

 

ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.

01.10 22:45

 

 

ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԱՐՍԵՆԱԼ

16.09 22:45

 

 

ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ

16.09 22:45

Խումբ E

ՌՈՄԱ-ՄԱՆՉ. Ս.

10.12 22:45

 

ԲԱՎԱՐԻԱ-ԲԿՄԱ

10.12 22:45

 

 

ՄԱՆՉ. Ս.-ԲԱՎԱՐԻԱ

25.11 22:45

 

ԲԿՄԱ-ՌՈՄԱ

25.11 20:30

 

 

ՄԱՆՉ. Ս.-ԲԿՄԱ

05.11 22:45

 

ԲԱՎԱՐԻԱ-ՌՈՄԱ

05.11 22:45

 

 

ՌՈՄԱ-ԲԱՎԱՐԻԱ

21.10 22:45

 

ԲԿՄԱ-ՄԱՆՉ. Ս.

21.10 20:30

 

 

ՄԱՆՉ. Ս.-ՌՈՄԱ

30.09 22:45

 

ԲԿՄԱ-ԲԱՎԱՐԻԱ

30.09 20:30

 

 

ՌՈՄԱ-ԲԿՄԱ

17.09 22:45

 

ԲԱՎԱՐԻԱ-ՄԱՆՉ. Ս.

17.09 22:45

 Խումբ F

ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ՊՍԺ

10.12 22:45

 

ԱՅԱՔՍ-ԱՊՕԵԼ

10.12 22:45

 

 

ԱՊՕԵԼ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ

25.11 22:45

 

ՊՍԺ-ԱՅԱՔՍ

25.11 22:45

 

 

ՊՍԺ-ԱՊՕԵԼ

05.11 22:45

 

ԱՅԱՔՍ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ

05.11 22:45

 

 

ԱՊՕԵԼ-ՊՍԺ

21.10 22:45

 

ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ԱՅԱՔՍ

21.10 22:45

 

 

ԱՊՕԵԼ-ԱՅԱՔՍ

30.09 22:45

 

ՊՍԺ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ

30.09 22:45

 

 

ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ԱՊՕԵԼ

17.09 22:45

 

ԱՅԱՔՍ-ՊՍԺ

17.09 22:45

 Խումբ G

ՉԵԼՍԻ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ

10.12 22:45

 

ՄԱՐԻԲՈՐ-ՇԱԼԿԵ

10.12 22:45

 

 

ՇԱԼԿԵ-ՉԵԼՍԻ

25.11 22:45

 

ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՄԱՐԻԲՈՐ

25.11 22:45

 

 

ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՇԱԼԿԵ

05.11 22:45

 

ՄԱՐԻԲՈՐ-ՉԵԼՍԻ

05.11 22:45

 

 

ՇԱԼԿԵ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ

21.10 22:45

 

ՉԵԼՍԻ-ՄԱՐԻԲՈՐ

21.10 22:45

 

 

ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՉԵԼՍԻ

30.09 22:45

 

ՇԱԼԿԵ-ՄԱՐԻԲՈՐ

30.09 22:45

 

 

ՉԵԼՍԻ-ՇԱԼԿԵ

17.09 22:45

 

ՄԱՐԻԲՈՐ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ

17.09 22:45

 Խումբ H 

ՊՈՐՏՈՒ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.

10.12 22:45

 

ԱՏԼԵՏԻԿ-ԲԱՏԵ

10.12 22:45

 

 

ԲԱՏԵ-ՊՈՐՏՈՒ

25.11 22:45

 

ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ԱՏԼԵՏԻԿ

25.11 22:45

 

 

ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ԲԱՏԵ

05.11 22:45

 

ԱՏԼԵՏԻԿ-ՊՈՐՏՈՒ

05.11 22:45

 

 

ԲԱՏԵ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.

21.10 22:45

 

ՊՈՐՏՈՒ-ԱՏԼԵՏԻԿ

21.10 22:45

 

 

ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ՊՈՐՏՈՒ

30.09 22:45

 

ԲԱՏԵ-ԱՏԼԵՏԻԿ

30.09 22:45

 

 

ՊՈՐՏՈՒ-ԲԱՏԵ

17.09 22:45

 

ԱՏԼԵՏԻԿ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.

17.09 22:45

Նախորդ հոդվածը‘Քեթրին Լիչը ողջունել է Հայաստանի արտգործնախարարի մասնակցությունը Թուրքիայի նախագահի երդմնակալությանը’
Հաջորդ հոդվածը‘ՄԱԿ-ի զեկույցը. Ուկրաինացի զինվորականները պատասխանատու են խաղաղ բնակիչների ապանությունների մի մասի համար’