‘
Երեկ Մոնակոյում տեղի ունեցել Չեմպիոնների լիգայի 2014/15թթ. խաղաշրջանի խմբային փուլի վիճակահանությունը: Հայաստանի հավաքականի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանի «Բորուսիան» D խմբում է, իսկ Գևորգ Ղազարյանի «Օլիմպիակոսը»՝ A խմբում: Ահա, թե ինչպես են դասավորվել խմբերը:
Խումբ A – «Ատլետիկո Մադրիդ», «Յուվենտուս», «Օլիմպիակոս», «Մալմյո»
Խումբ B – «Ռեալ Մադրիդ», «Բազել», «Լիվերպուլ», «Լյուդոգորեց»
Խումբ C – «Բենֆիկա», «Զենիթ», «Բայեր», «Լևերկուզեն», «Մոնակո»
Խումբ D – «Արսենալ», «Բորուսիա Դորտմունդ», «Գալաթասարայ», «Անդերլեխտ»
Խումբ E – «Բավարիա», «Մանչեսթեր Սիթի», «ԲԿՄԱ», «Ռոմա»
Խումբ F – «Բարսելոնա», «ՊՍԺ», «Այաքս», «ԱՊՈԵԼ»
Խումբ G – «Չելսի», «Շալկե», «Սպորտինգ», «Մարիբոր»
Խումբ H – «Պորտու», «Շախտյոր», «Ատլետիկ», «ԲԱՏԵ»
Ներկայացնում ենք նաև Չեմպիոնների լիգայի խմբային փուլի ամբողջական խաղացանկը:
ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ՄԱԼՄՅՈ |
09.12 22:45 |
ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ. |
09.12 22:45 |
ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ |
26.11 22:45 |
ՄԱԼՄՅՈ-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ |
26.11 22:45 |
ՄԱԼՄՅՈ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ. |
04.11 22:45 |
ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ |
04.11 22:45 |
ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՄԱԼՄՅՈ |
22.10 22:45 |
ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ |
22.10 22:45 |
ՄԱԼՄՅՈ-ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ |
01.10 22:45 |
ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ.-ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ |
01.10 22:45 |
ՅՈՒՎԵՆՏՈՒՍ-ՄԱԼՄՅՈ |
16.09 22:45 |
ՕԼԻՄՊԻԱԿՈՍ-ԱՏԼԵՏԻԿՈ Մ. |
16.09 22:45 |
Խումբ B
ՌԵԱԼ Մ.-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ |
09.12 22:45 |
ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ԲԱԶԵԼ |
09.12 22:45 |
ԲԱԶԵԼ-ՌԵԱԼ Մ. |
26.11 22:45 |
ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ |
26.11 22:45 |
ԲԱԶԵԼ-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ |
04.11 22:45 |
ՌԵԱԼ Մ.-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ |
04.11 22:45 |
ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ՌԵԱԼ Մ. |
22.10 22:45 |
ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ԲԱԶԵԼ |
22.10 22:45 |
ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ-ՌԵԱԼ Մ. |
01.10 22:45 |
ԲԱԶԵԼ-ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ |
01.10 22:45 |
ԼԻՎԵՐՊՈՒԼ-ԼՈՒԴՈԳՈՐԵՑ |
16.09 22:45 |
ՌԵԱԼ Մ.-ԲԱԶԵԼ |
16.09 22:45 |
Խումբ C
ՄՈՆԱԿՈ-ԶԵՆԻԹ |
09.12 22:45 |
ԲԵՆՖԻԿԱ-ԲԱՅԵՐ |
09.12 22:45 |
ԲԱՅԵՐ-ՄՈՆԱԿՈ |
26.11 22:45 |
ԶԵՆԻԹ-ԲԵՆՖԻԿԱ |
26.11 20:30 |
ԲԵՆՖԻԿԱ-ՄՈՆԱԿՈ |
04.11 22:45 |
ԶԵՆԻԹ-ԲԱՅԵՐ |
04.11 20:30 |
ԲԱՅԵՐ-ԶԵՆԻԹ |
22.10 22:45 |
ՄՈՆԱԿՈ-ԲԵՆՖԻԿԱ |
22.10 22:45 |
ԲԱՅԵՐ-ԲԵՆՖԻԿԱ |
01.10 22:45 |
ԶԵՆԻԹ-ՄՈՆԱԿՈ |
01.10 20:30 |
ԲԵՆՖԻԿԱ-ԶԵՆԻԹ |
16.09 22:45 |
ՄՈՆԱԿՈ-ԲԱՅԵՐ |
16.09 22:45 |
Խումբ D
ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ |
09.12 22:45 |
ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԱՐՍԵՆԱԼ |
09.12 22:45 |
ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ |
26.11 22:45 |
ԱՐՍԵՆԱԼ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ. |
26.11 22:45 |
ԱՐՍԵՆԱԼ-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ |
04.11 22:45 |
ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ |
04.11 22:45 |
ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԱՐՍԵՆԱԼ |
22.10 22:45 |
ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ. |
22.10 22:45 |
ԱՐՍԵՆԱԼ-ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ |
01.10 22:45 |
ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ-ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ. |
01.10 22:45 |
ԲՈՐՈՒՍԻԱ Դ.-ԱՐՍԵՆԱԼ |
16.09 22:45 |
ԳԱԼԱԹԱՍԱՐԱՅ-ԱՆԴԵՐԼԵԽՏ |
16.09 22:45 |
Խումբ E
ՌՈՄԱ-ՄԱՆՉ. Ս. |
10.12 22:45 |
|
ԲԱՎԱՐԻԱ-ԲԿՄԱ |
10.12 22:45 |
ՄԱՆՉ. Ս.-ԲԱՎԱՐԻԱ |
25.11 22:45 |
|
ԲԿՄԱ-ՌՈՄԱ |
25.11 20:30 |
ՄԱՆՉ. Ս.-ԲԿՄԱ |
05.11 22:45 |
|
ԲԱՎԱՐԻԱ-ՌՈՄԱ |
05.11 22:45 |
ՌՈՄԱ-ԲԱՎԱՐԻԱ |
21.10 22:45 |
|
ԲԿՄԱ-ՄԱՆՉ. Ս. |
21.10 20:30 |
ՄԱՆՉ. Ս.-ՌՈՄԱ |
30.09 22:45 |
|
ԲԿՄԱ-ԲԱՎԱՐԻԱ |
30.09 20:30 |
ՌՈՄԱ-ԲԿՄԱ |
17.09 22:45 |
|
ԲԱՎԱՐԻԱ-ՄԱՆՉ. Ս. |
17.09 22:45 |
Խումբ F
ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ՊՍԺ |
10.12 22:45 |
|
ԱՅԱՔՍ-ԱՊՕԵԼ |
10.12 22:45 |
ԱՊՕԵԼ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ |
25.11 22:45 |
|
ՊՍԺ-ԱՅԱՔՍ |
25.11 22:45 |
ՊՍԺ-ԱՊՕԵԼ |
05.11 22:45 |
|
ԱՅԱՔՍ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ |
05.11 22:45 |
ԱՊՕԵԼ-ՊՍԺ |
21.10 22:45 |
|
ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ԱՅԱՔՍ |
21.10 22:45 |
ԱՊՕԵԼ-ԱՅԱՔՍ |
30.09 22:45 |
|
ՊՍԺ-ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ |
30.09 22:45 |
ԲԱՐՍԵԼՈՆԱ-ԱՊՕԵԼ |
17.09 22:45 |
|
ԱՅԱՔՍ-ՊՍԺ |
17.09 22:45 |
Խումբ G
ՉԵԼՍԻ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ |
10.12 22:45 |
|
ՄԱՐԻԲՈՐ-ՇԱԼԿԵ |
10.12 22:45 |
ՇԱԼԿԵ-ՉԵԼՍԻ |
25.11 22:45 |
|
ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՄԱՐԻԲՈՐ |
25.11 22:45 |
ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՇԱԼԿԵ |
05.11 22:45 |
|
ՄԱՐԻԲՈՐ-ՉԵԼՍԻ |
05.11 22:45 |
ՇԱԼԿԵ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ |
21.10 22:45 |
|
ՉԵԼՍԻ-ՄԱՐԻԲՈՐ |
21.10 22:45 |
ՍՊՈՐՏԻՆԳ-ՉԵԼՍԻ |
30.09 22:45 |
|
ՇԱԼԿԵ-ՄԱՐԻԲՈՐ |
30.09 22:45 |
ՉԵԼՍԻ-ՇԱԼԿԵ |
17.09 22:45 |
|
ՄԱՐԻԲՈՐ-ՍՊՈՐՏԻՆԳ |
17.09 22:45 |
Խումբ H
ՊՈՐՏՈՒ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ. |
10.12 22:45 |
|
ԱՏԼԵՏԻԿ-ԲԱՏԵ |
10.12 22:45 |
ԲԱՏԵ-ՊՈՐՏՈՒ |
25.11 22:45 |
|
ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ԱՏԼԵՏԻԿ |
25.11 22:45 |
ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ԲԱՏԵ |
05.11 22:45 |
|
ԱՏԼԵՏԻԿ-ՊՈՐՏՈՒ |
05.11 22:45 |
ԲԱՏԵ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ. |
21.10 22:45 |
|
ՊՈՐՏՈՒ-ԱՏԼԵՏԻԿ |
21.10 22:45 |
ՇԱԽՏՅՈՐ Դ.-ՊՈՐՏՈՒ |
30.09 22:45 |
|
ԲԱՏԵ-ԱՏԼԵՏԻԿ |
30.09 22:45 |
ՊՈՐՏՈՒ-ԲԱՏԵ |
17.09 22:45 |
|
ԱՏԼԵՏԻԿ-ՇԱԽՏՅՈՐ Դ. |
17.09 22:45 |
‘